Üyelik Sözleşmesi

 

         Mağazamıza üye olmak için Hesap Oluştur sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir.Alışveriş yaptığınızda ürünlerin sizlere daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşması için bilgileri eksiksiz ve doğru olacak şekilde doldurmanız gereklidir.Hesap oluşturarak hiç bir yükümlülük altına girmiş olmazsınız ancak satış sözleşmesini dikkatlice okuyunuz.Dİlediğiniz zaman hesabınızı silme hakkınıza sahipsiniz. Aşağıda ki durumlarda hesabınız silinmez.

 

            1.En son siparişinizin üzerinden 60 gün geçmediyse,

            2.Farklı bir e posta adresinden hesap silme talebinde bulunduysanız,

            3.Kayıtlı bilgilerinizden sizlere ulaşamıyorsak.

 

            Aşağıda ki durumlar meydana gelirse hesabınız tarafımızdan iptal edilir.

 

            1.Ahlak dışı yorumlar ve mesajlar gönderilirse hesaptan

            2.Sahtekarlık girişimde bulunulursa hesaptan

            3.loramor.com adresine saldırı içerikli girişimlerde bulunulursa hesaptan, hesabınız tarafımızdan silinecektir.

 

 

            Hesap oluşturan üyelerimizin güvenliği için loramor.com olarak her türlü güvenlik önlem alınmıştır.Bunların yanısıra sizler de hesap bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuzdur.Hesap bilgilerinizi 2. kişilerle paylaşmayın ve güvenli olmadığını düşündüğünüz bilgisayarlardan hesabınıza giriş yapmayınız.

 

           

 

 

            Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

            Ürün sipariş ettiğinizde farklı adres bilgisi girmenize olanak sağlanmıştır.Hediye ürün göndermeniz ve adres değişiklikleriniz düşünülerek bu alan bırakılmıştır.

 

            Hesabı olan her üyemiz ürünlerimiz hakkında yorum yazabilir.Bilgi tecrübe ve deneyimlerini diğer kullanıcılarla paylaştıkça alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Yorum yazarken ahlak kurallarına ve diğer kullanıcılarımız için saygı çerçevesinde olmasına dikkat ediniz.Ahlak dışı ve saygısızca olan yorumlar tarafımızdan silinecektir.

 

 

            loramor.com işbu sitesinde ve site uzantısında mevcut her türlü hizmet ürün ve içeriği ihbara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar.

 

           

            loramor.com bu yasal sayfayı değiştirme veya güncelleme hakkını saklı tutmaktadır ve siteye girdiğinizde gerekli olduğu taktirde bu sayfaya girmeniz tavsiye edilecektir.

           

            Ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları ve orijinal faturası ile birlikte eksiksiz bir şekilde 30 gün içerisinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.Ancak iç giyim ürünleri (sütyen,kilot,vucut çorabı vb) hijyen koşullarından dolayı iade ve değişim yapılmamaktadır.

 

 

            loramor.com sitesinde 18 yaş sınırı vardır.(KKTC hariç.) Alışveriş yapan birey ve kurumlar yasal olarak 18+ üzeri olmalıdır.Aksi takdirde satıcı olarak loramor.com sorumluluk kabul etmemektedir.